Ul. Struga 63, 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

ŠKODA od AMD Auto Centrum oficjalnymi samochodami Radomki!

W dniu dzisiejszym w siedzibie naszego Sponsora ŠKODA - AMD Auto Centrum, Autoryzowanego Dealera oraz Serwis samochodów marki ŠKODA przy ulicy Wernera 59 w Radomiu nastąpiło oficjalne przekazanie kluczyków do nowych samochodów klubowych. Współpraca pomiędzy klubem MOYA Radomka Radom a AMD Auto Centrum, trwa już od zeszłego sezonu. Przed sezonem 2023/2024 do radomskiego klubu trafiły po dwa egzemplarze tegorocznego modelu Skoda Kamiq oraz Skoda Karoq, które w klubowym oklejeniu będą użytkowane przez zawodniczki oraz sztab. Dwa dodatkowe auta z reklamą Sponsora będą wykorzystywane przez pracowników Klubu.

- „Bardzo się cieszymy, że ŠKODA - AMD Auto Centrum jest z nami kolejny sezon. Auta od Skody zapewniają nam pełen komfort jazdy na krótkie oraz długie dystanse a także są jak najbardziej kompleksowo wyposażone. Auto w obecnych czasach jest rzeczą niezbędną, szczególnie dla zawodniczek. W związku z tym jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie partnerowi technicznemu Skoda AMD Auto Centrum oraz za kontynuacje współpracy.” – powiedział Dyrektor Klubu, Łukasz Kruk.

Klaudia, Adrianna, Martyna oraz trenerzy Stefano i Piotr mieli okazję dzisiaj obejrzeć najnowsze modele ŠKODY dostępne w salonie przy ul. Wernera 59 oraz odebrać z rąk p. Mateusza Syta, Kierownika Działu Handlowego, kluczyki do samochodów. Nasze zawodniczki były pod wrażeniem przestronności oraz komfortu nowych samochodów. Już jutro, na turniej Pre Zero Grand Prix 2023 w Gdańsku, wyruszymy naszymi nowymi super autami od ŠKODA - AMD Auto Centrum. Dzięki świetnie wyposażonym, przestronnym i wygodnym samochodom ta podróż będzie przyjemnością. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą salonu oraz odwiedziny i rozmowę – pomogą, doradzą i wybiorą najlepszą opcje.

AMD Auto Centrum – cieszymy się, że gramy razem!