Ul. Struga 63, 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Sztab szkoleniowy Radomki w sezonie 2023/2024!

W sezonie 2023/2024 w sztabie szkoleniowym drużyny Radomki zostanie wprowadzona kluczowa zmiana.

Pierwszym szkoleniowcem radomskiego teamu będzie Stefano Micoli. Doświadczony włoski szkoleniowiec prowadził drużyny z ligi włoskiej, tureckiej oraz izraelskiej z którymi osiągał najwyższe cele. Dla trenera Stefano będzie to pierwszy i mamy nadzieje udany sezon w Tauron Lidze. Drugim trenerem pozostaje Jakub Głuszak, który dołączył do naszej drużyny w minionym sezonie. Kuba już wkrótce wraz z reprezentacją Polski kobiet U21 będzie walczył o medale na Mistrzostwach Europy 2024.

Asystentem oraz trenerem przygotowania motorycznego pozostaje radomianin, Piotr Filipowicz. Sport towarzyszy Piotrkowi od najmłodszych lat. W poprzednich latach był zawodowym siatkarzem a w okresie letnim grywa na piasku, gdzie w ostatnim czasie zdobył pierwsze miejsce na turnieju kwalifikacji do Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Z drużyną MOYA Radomka Lotnisko Warszawa-Radom związany jest od początku jej istnienia.

Statystykiem MOYA Radomka Lotnisko Warszawa-Radom pozostaje Bartłomiej Gajdek, a kierownikiem drużyny również pozostaje Michał Fijałkowski.

Panom w nadchodzących rozgrywkach 2023/2024 życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za wspólny sukces Radomskiej drużyny!