Ul. Struga 63, 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Paulina Reiter nową zawodniczką MOYA Radomka Lotnisko Warszawa-Radom!

W sezonie 2023/2024 barw MOYA Radomka Lotnisko Warszawa-Radom będzie bronić atakująca Paulina Reiter!

Paulina urodziła się 2 lutego 2002 roku, mierzy 193 cm a jej zasięg z wyskoku do ataku wynosi 315cm. Atakująca pierwsze kroki w siatkówce stawiała w GKS Wieżyca 2011 Stężyca. W swoim dorobku ma zdobyty z drużyną KS Pałac Bydgoszcz Złoty medal Mistrzostwa Polski Kadetek oraz brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorek. Kontynuując swoją przygodę z siatkówką w Bydgoszczy, atakująca grała w KS Pałac Bydgoszcz U20 (2018/19-2020/21), KS Pałac II Bydgoszcz (2019/20), finalnie meldując się w pierwszej drużynie Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz, tym samym grając w najwyższej klasie rozgrywek piłki siatkowej kobiet w Polsce, w Tauron Lidze.

-„Po podsumowaniu naszych obserwacji z poprzedniego sezonu, zdecydowaliśmy się na złożenie propozycji Paulinie by dołączyła do naszej drużyny. Jest ona bardzo młodą ale pewną siebie siatkarką. W minionym sezonie, Paulina była czołową zawodniczką zespołu LOS Nowy Dwór Mazowiecki, co mogliśmy zauważyć szczególnie w finałowych spotkaniach Pierwszej Ligi Siatkówki Kobiet. Cieszymy się że Paulina postanowiła dołączyć do zespołu Radomki i mamy nadzieje że już niedługo wraz z pozostałymi zawodniczkami, będzie się cieszyć z osiąganych zwycięstw.” – powiedział Dyrektor Klubu, Łukasz Kruk.

Paulina w minionym sezonie wraz z zespołem LOS Nowy Dwór Mazowiecki po trudnej walce w finale, ostatecznie zdobyła srebrny medal Mistrzostw Pierwszej Ligi Siatkówki Kobiet 2022/23. Sezon 2023/2024 dla atakującej będzie drugim w karierze sezonem w Tauron Lidze.

Paulina, witamy w Rodzinie Radomki!