Ul. Struga 63, 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Margarita Stepanenko wzmacnia szeregi MOYA Radomki Lotniska Warszawa-Radom!

Doskonale znana radomskim kibicom Margarita Stepanenko (panieńskie: Azizova) podpisała kontrakt z Klubem do końca sezonu 2022/2023.

W sytuacji, gdy z urazem zmaga się Gozde Yilmaz, Klub postanowił poszukać zawodniczki, która wzmocni jego siłę ataku, zawodniczki, która pomoże drużynie w końcówce pierwszej rundy i potem, w dalszej części sezonu.

- W obecnej chwili zakontraktowanie wartościowej zawodniczki jest naprawdę bardzo trudne. Sondowaliśmy rynek od jakiegoś czasu, rozmawialiśmy, negocjowaliśmy i po dokładnym przestudiowaniu ofert postanowiliśmy postawić na Ritę – powiedział Łukasz Kruk, Dyrektor Klubu. – Znamy się dobrze, znamy jej mocne strony, wiemy na jakim poziomie gra, więc wierzę, że pomoże nam w tej, jakby nie było, trudnej części sezonu.

Margarita Stepanenko występowała w barwach Radomki w sezonie 2019/2020. Notowała średnio 13,23 punktu na mecz, zdobywając ich w całym sezonie 291 przy blisko 35% skuteczności w ataku. Po sezonie spędzonym w barwach radomskiej drużyny występowała w lidze białoruskiej, greckiej, ukraińskiej oraz w Azerbejdżanie.

Rita, witamy ponownie w Radomiu!