Ul. Narutowicza 9 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Trzysetowy mecz w ŁKSem...

Poniedziałkowy mecz w Łodzi nie poszedł po myśli radomianek. Dziewczyny po trzysetowym pojedynku przegrały z ŁKSem Commercecon Łódź. Rewanż w najbliższą niedzielę w Radomiu.

Pierwszy mecz fazy play-off nieznacznym prowadzenie zaczynają łodzianki (4:2). Myli się jednak w polu zagrywki Veronica Jones-Perry i oczko trafia na konto przyjezdnych. Skutecznie po palcach atakuje Murek (9:6). Psują dużo zagrywek we własnej hali siatkarki z Łodzi. Skuteczny blok zawodniczek Radomki (13:11). Przy stanie 16:12 o czas prosi trener Krzyształowicz. Niewiele to jednak zmieniło w grze E.LECLERC MOYA Radomki Radom. Różnica była zbyt wysoka, a gospodynie starały się wciąż ją utrzymywać (22:16). Myli się w polu zagrywki Katarzyna Zaroslińska-Król i pierwsza piłka setowa dla łodzianek, skutecznie zresztą wykorzystana (25:17).

Punkt w drugiej partii dla swojego zespołu zdobywa Jones-Perry (1:0). Sędzia odgwizduje podwójną piłkę Szczepańskiej i na tablicy wyników mamy 4:2 dla ŁKS-u. As serwisowy Aelbrecht i mamy remis 7:7. Dotknięcie siatki po stronie gospodyń i obejmujemy prowadzenie (8:9). Siatkarscy kibice zdecydowanie więcej emocji mieli w drugiej części tego spotkania. Dużo akcji i gra punkt za punkt. Trafia w boisko Katarzyna Zaroślińska- Król (19:16). Punktowa zagrywka Diouf i ŁKS powiększa przewagę (21:16). Do końca inicjatywę przejmowały podopieczne tenera Cichego i to one ponownie wygrały seta w pierwszym spotkaniu fazy play-off.

Rozpędzone łodzianki pewnie weszły w trzecią partię poniedziałkowego meczu (4:1). Zatrzymana atakująca Radomki (10:6).Odrobiły stratę radomianki po wykorzystaniu przechodzącej i świetnym ataku Murek (10:10). Kończy  ze środka Moskwa (15:12). Koncertowo kończą trzeciego seta i mecz gospodynie z Łodzi. Skutecznie atakuje Diouf i broni Maj-Erwardt (25:16).

ŁKS Commercecon Łódź 3:0 E.LECLERC MOYA Radomka Radom (25:17; 25:18; 25:16)

ŁKS Commercecon Łódź: Ratzke, Witkowska, Jones-Perry, Alagierska, Diouf, Grajber, Maj-Erwardt (L) oraz Pacak.

E.LECLERC MOYA Radomka Radom: Szczepańska, Zaroślińska, Aelbrecht, Murek, Moskwa, Lazić, Adamek (L) oraz Wójcik, Kobus, Biała.