Ul. Narutowicza 9 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Zaczynamy fazę play-off

Siatkarki E.LECLERC MOYA Radomki Radom na koniec fazy zasadniczej zajęły szóste miejsce i w fazie play-off zmierzą się z ŁKS Commerceon Łódź.

Jak w liczbach wyglądała miniona część sezonu w wykonaniu E.LECLERC MOYA RadomIa Radom?

Zespół rozegrał 22 mecze, z czego wygrał 11. Na swoim koncie zgromadził 36 oczek i 1892 małe punkty. Siatkarki z Radomia rozegrały łącznie 84 sety – wygranych 46, przegranych 38. Najdłuższa seria wygranych meczów to 3 i wystąpiła ona na samym początku sezonu. Zespół zdobył ponad 200 punktów blokiem i 75 zagrywką. Najbardziej wyróżniającą się zawodniczką okazała się Katarzyna Zaroślińska-Król, która zanotowała przy swoim nazwisku 337 oczek i zajmuje trzecie miejsce w rankingu najlepiej punktujących i najlepiej atakujących siatkarek ligi. Nasz atakująca jest także w TOP10 w rankingu MVP. Kasia na swoim koncie ma 3 nagrody. Tyle samo razy zostały wyróżnione także Alex Lazić i Freya Aelbrecht. W tym samym zestawieniu są także Natalia Murek ( 2 statuetki) oraz Kornelia Moskwa (1 nagroda).

Najbliższe spotkanie rozegramy 04.04 o godzinie 17:30 w Łodzi. Rewanż w Radomiu zaledwie sześć dni później, bo 10.04, również o 17:30 w hali MOSiR, ewentualny trzeci mecz odbędzie się w Łodzi w połowie kwietnia.