Ul. Narutowicza 9 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

E.LECLERC MOYA Radomka Radom zagra w nowej hali Radomskiego Centrum Sportu!

Po czterech kolejkach rozegranych na wyjazdach, siatkarki Radomki powrócą na radomski parkiet i już w poniedziałek podejmą beniaminka ligi – UNI Opole. Mecz odbędzie się w nowej hali przy ulicy Struga 63.

Podopieczne Riccardo Marchesiego ostatnie spotkanie przy Narutowicza rozegrały pod koniec listopada, potem rozegrały mecze we Wrocławiu, Bydgoszczy, Łodzi i Świeciu. Trzy z czterech pojedynków wygrały i z dorobkiem 26 punktów zajmują 5. miejsce w tabeli. Teraz przyszedł czas na pierwszy mecz w Radomiu w roku 2022. 17. stycznia E.LECLERC MOYA Radomka Radom zainauguruje siatkarskie wydarzenie w nowej hali Radomskiego Centrum Sportu. Nasze siatkarki zmierzą się z beniaminkiem rozgrywek – UNI Opole. W meczu 4. kolejki podopieczne włoskiego szkoleniowca uległy zawodniczkom z Opola 2:3. Jak będzie tym razem?

Na poniedziałkowym meczu na sympatyków siatkówki czekać będzie wiele atrakcji. Spotkanie poprowadzą znani szerokiej, sportowej publice Marek Magiera i Grzegorz Kułaga – niekwestionowani liderzy animacji widowni i opraw artystycznych. Ponadto o najmłodszych kibiców zadba kino Helios, które zorganizuje malowanie buziek, pompowanie balonów i darmowy popcorn dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki radomskiej i światowej, kobiecej i męskiej. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 17:30 w nowej hali RCS przy ulicy Struga 63, a bilety na ten mecz można zakupić TUTAJ lub w kasach hali w niedzielę (godz. 12-16) oraz w poniedziałek (od 15:30). Cena jest bardzo atrakcyjna, wejściówki zaczynają się już od 5 zł! Wspólni zapełnijmy halę!