Ul. Narutowicza 9 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Kibicuj Radomce z klasą!

Szanowni Państwo,

Klub E. LECLERC MOYA RADOMKA RADOM ma zaszczyt przedstawić nowy program "Kibicuj Radomce z klasą".

Mając na celu propagowanie sportu i zdrowego trybu życia, chcielibyśmy wyść do młodzieży szkolnej ze specjalną ofertą uczestnictwa w meczach naszej drużyny na nowoczesnym obiekcie hali Radomskiego Centrum Sportu przy ulicy Struga 63: 

    Dla szkół, które aktywnie przyłączą się do naszego programu przewidziane są promocje i nagrody. W ramach programu proponujemy:
1.Bilety dla uczniów szkoły dostępne w promocyjnej cenie 5 zł dla uczniów, zaś nauczyciele/opiekunowie grup otrzymają bilety gratis *;  
2.Dla nauczycieli grup klubowe upominki;
3.Szkoły, które min 2 razy w sezonie zorganizują wyjście na mecz Radomki, otrzymają od sponsora tytularnego drużyny - E.Leclerc  Radom - dwie korzyści dodatkowe :

        - bony towarowe o wartości 500 zł

        - 5% rabatu na zakupy w E.Leclerc dla szkoły w roku 2022**.

4.Na koniec sezonu 2021/2022,  trzy szkoły najczęściej uczestniczące w meczach drużyny E.LECLERC MOYA RADOMKI RADOM otrzymają specjalne wyróżnienie dla uczniów (np. trening z drużyną w szkole, koszulki dla uczniów itp)

   Oczywiście w trosce o naszych młodych kibiców przewidziane mamy wyodrębnione tzw. BEZPIECZNE SEKTORY, w których zachowane będą procedury COVID-19.

Ponadto, istnieje także możliwość zakupu biletów indywidualnych dla uczniów Państwa szkoły. W tej ofercie zarówno uczeń, jak i jego opiekun mają dostępne bilety za 5 zł za osobę;
Zapraszamy do kontaktu. Zgłoszenia przyjmujemy mailowo biuro@radomka.com, jak również telefonicznie 66407437
* z kazdej szkoły max 30 uczniów + opiekunowie
** z wyłączeniem wyrobów tytoniowych i alkoholowych