Ul. Narutowicza 9 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Natalia Murek siatkarką E.LECLERC MOYA Radomki Radom!

Natalia Murek nową przyjmującą E. LECLERC MOYA Radomki Radom. 22-letnia zawodniczka zasiliła skład radomskiego zespołu. W obecnym sezonie reprezentując barwy Volley Wrocław zdobyła w 11 meczach 153 punkty.


Natalia Murek dołączyła do E. LECLERC MOYA Radomki Radom i może zadebiutować w naszych barwach w meczu z ŁKSem w Łodzi.

- Po rozwiązaniu kontraktu we Wrocławiu przez Natalię, nie wahaliśmy się ani chwili. Taka siatkarka to duże wzmocnienie dla każdego zespołu i bardzo cieszymy się z tego, że będzie grała właśnie w naszym klubie. - powiedział dyrektor klubu Łukasz Kruk.

Zadowolenia nie kryje także pierwszy szkoleniowiec drużyny.

- Jestem bardzo zadowolony z tego, że udało nam się pozyskać taką siatkarkę i z optymizmem patrzę na ten transfer. Cieszy mnie to, ze będę mógł mieć szansę pracować z Natalią, bo jej charakter połączony z wysokim poziomem sportowym są gwarantem tego, że Natalia będzie ważną częścią naszej drużyny - powiedział trener Riccardo Marchesi.

- Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę zasilić drużynę Radomki. Chciałabym podziękować Jackowi Grabowskiemu, bez którego ten transfer nie byłby możliwy. Mam nadzieję, że swoją dobrą grą pomogę radomskiemu zespołowi w osiągnięciu dobrych wyników. - powiedziała Natalia Murek.

Muri, witamy Cię w Rodzinie Radomki i życzymy samych sukcesów! Witamy w Radomiu!