Ul. Narutowicza 9 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Trzeci sprawdzian E.LECLERC MOYA Radomki Radom!

Przed siatkarkami z Radomia kolejny test. W tym tygodniu podejmą Joker Świecie. Mecz zostanie rozegrany w poniedziałek 11.10 o godzinie 17:30 i będzie transmitowany w Polsat Sport!

Z przytupem podopieczne Riccardo Marchesiego rozpoczęły zmagania w sezonie 2021/2022. Na inaugurację tegorocznej TAURON Ligi pokonały u siebie Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz, a tydzień później bez straty seta zwyciężyły z brązowymi medalistkami minionych rozgrywek – ŁKSem Commercecon Łódź.

Kolejnym rywalem naszych zawodniczek jest Joker Świecie. Drużyna ze Świecia do najwyższej klasy rozgrywkowej dołączyła rok temu i sezon zakończyła na 11. miejscu. W minionych rozgrywkach nasz team dwukrotnie wygrywał (3:0 i 3:1). Jednak od tamtego czasu oba zespoły przeszły gruntowne zmiany. Aktualnie w ekipie Joker Świecie grają byłe siatkarki E.LECLERC MOYA Radomki Radom: Natalia Skrzypkowska, Andressa Picussa, Sonia Kubacka, Paulina Zaborowska i Julia Twardowska.

Poniedziałkowe spotkanie będzie wyjątkowe nie tylko ze względu na powrót do Radomia byłych zawodniczek, ale także ze względu na akcję, jaką wspólnie z Klubem Kibica organizuje nasz klub. Organizujemy zbiórkę dla schroniska! Zbliża się zima, czas kiedy warto pomyśleć o innych, w tym także o naszych czworonożnych przyjaciołach. Wszystkich, którzy razem z nami i Klubem Kibica chcą włączyć się w akcję, prosimy o przynoszenie na mecz koców, ręczników, poszewek, misek, zabawek itp.