Ul. Narutowicza 9 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Toyota Romanowski w gronie Rodziny Radomki!

W dniu dzisiejszym nastąpiło przekazanie kluczyków oraz odbiór nowych aut marki Toyota.

Do klubu E.LECLERC MOYA Radomka Radom trafiło dzisiaj 6 nowych samochodów Toyota C-HR. 5 Zawodniczek oraz pracownicy Klubu będą od teraz poruszać się samochodami tej marki.

Na briefingu prasowym w salonie Toyota Romanowski odbyło się oficjalne przekazanie kluczyków do aut.

„To dla nas nowość, wspierać drużynę siatkarek. Współpracowaliśmy z koszykówką, piłką ręczna i siatkówką, ale w wydaniu męskim. Dlatego bardzo cieszymy się, że z Prezesem Thomasem doszliśmy do porozumienia i dzisiaj możemy przekazać te samochody Radomce i jej zawodniczkom. Mamy nadzieję, że drużyna stanie na pudle w tym sezonie.”  – powiedział Marek Romanowski, właściciel Toyota Romanowski.

„Dla Pań zaproponowaliśmy jeden z najnowszych crossoverów Toyoty – najnowszy model C-HR w wydaniu hybrydowym. Bardzo nowoczesne, ekologiczne auta. Mamy nadzieję, że zawodniczki pokochają ten samochód.”


„Bardzo dziękujemy panom Markowi i Konradowi Romanowskim za tą możliwość współpracy.  Cieszymy się, że tak uznany dealer dołączył do Rodziny Radomki i od dzisiaj zawodniczki będą mogły w komfortowych warunkach poruszać się po naszym mieście.” – powiedział Dyrektor Klubu Łukasz Kruk.

„Ta współpraca świadczy o potencjale, który tkwi w naszej drużynie – zarówno sportowym jak i marketingowym. Toyota Romanowski otrzymała od nas szeroki pakiet świadczeń i ich logotyp będzie widoczny zarówno na koszulkach meczowych zawodniczek jak i w przestrzeni meczowej hali MOSiR a w niedalekiej przyszłości hali RCS.”

Firma Toyota Romanowski rozpoczęła swoją działalność w 1992 roku w Radomiu. Lata doświadczenia w branży zaowocowały sukcesem firmy Toyota Romanowski – jedne z najwyższych udziałów rynkowych w Radomiu i Kielcach, ciągłe doskonalenie procesu obsługi Klienta oraz podnoszenie jakości świadczonych usług. Firma ma swoje salony w Radomiu, Kielcach i Krakowie. W swojej ofercie posiada samochody marki Toyota oraz Lexus a także oferuje usługi car-detailingu oraz prowadzi sprzedaż samochodów używanych z gwarancją.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu przy ul. Kieleckiej i sprawdzenia oferty Toyota Romanowski!

Witamy w Rodzinie Radomki!