Ul. Struga 63, 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Zaczynamy sezon 2021/2022!

Koniec wakacji, meczów sparingowych i przedmeczowych przygotowań! Zaczynamy kolejny sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej! Na początek zagramy z Polskimi Przetworami Pałacem Bydgoszcz.

Siatkarki E.Leclerc Moya Radomki Radom rozpoczną sezon już dziś, 24.09.2021 roku. Podopieczne Riccardo Marchesiego ligowe zmagania zaczną we własnej hali, a ich przeciwnikiem będą zawodniczki Polskich Przetworów Pałac Bydgoszcz.

W sezonie 2020/21 podopieczne Riccardo Marchesiego spisywały się bardzo dobrze. Awansowały do półfinału rozgrywek, w którym jednak musiały uznać wyższość późniejszych mistrzyń Polski - Grupy Azoty Chemika Police. Potem, w walce o brąz, prowadziły z ŁKS-em Commerceconem Łódź już 2:0 (w rywalizacji do trzech zwycięstw), ale ostatecznie musiały obejść się smakiem, przegrywając 2:3. Nowy sezon przynosi nowe nadzieje. Niewykluczone, że zespół z Radomia ponownie włączy się do walki o pozycje medalowe.

Ze składu z poprzedniego sezonu pozostały jedynie cztery zawodniczki: rozgrywająca Katarzyna Skorupa, libero Agata Witkowska, środkowa Kornelia Moskwa i przyjmująca Renata Biała. Do weteranek dołączyły: Aleksandra Szczepańska (Pasznik), Aleksandra Wójcik, Katarzyna Zaroślińska-Król, Freya Aelbrecht, Zuzanna Efimienko-Młotkowska, Kaisa Alanko, Alexandra Lazić, Srna Markowić.

Zapraszamy wszystkich kibiców radomskiej siatkówki, zwłaszcza kobiecej na inaugurację sezonu 2021/2022. Co ciekawe, poprzednie rozgrywki również rozpoczynaliśmy meczem z drużyną z Bydgoszczy.