Ul. Struga 63, 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Rozpoczynamy sprzedaż karnetów na sezon 2021/2022!  

Już od poniedziałku rusza sprzedaż karnetów na domowe mecze E.LECLERC MOYA Radomki Radom w sezonie 2021/2022 TAURON Ligi.

Wszystkich kibiców radomskiej drużyny siatkarek gorąco zachęcamy do zakupu karnetów na cały zbliżający się sezon. Gwarancja miejsca na wszystkie mecze sezonu zasadniczego, fazy play-off i meczów Pucharu Polski to tylko część z zalet zakupu karnetu.

Dodatkowo, każdy z posiadaczy karnetu będzie miał możliwość skorzystania z rabatów i promocji u naszych Partnerów. Zniżka na zakupy w E.LECLERC Radom, rabat na zakupy w sklepie internetowym INTENSON.PL czy zniżki w wybranych radomskich restauracjach to dodatkowy atut!
(Wszystkie punkty Partnerskie oraz obowiązujące rabaty opublikujemy w osobnej informacji)


Dla osób posiadających karnety z poprzedniego sezonu przygotowaliśmy specjalną zniżkę – karnet aż o 50 zł taniej!

Wprowadziliśmy również możliwość zakupu karnetu VIP który upoważnia do zajęcia miejsca na trybunach dolnych, tuż przy boisku oraz dostęp do cateringu podczas meczów!

Zapisy oraz sprzedaż będą odbywać się stacjonarnie, w siedzibie Klubu przy Narutowicza 9 od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00.
Sprzedaż internetowa planowana jest od czwartku (16.09)

 

Ceny karnetów w sezonie 2021/2022:
Karnet normalny – 200zł

Karnet ulgowy dzieci i młodzież szkolna, studenci, emeryci – za okazaniem ważnej legitymacji) – 100 zł

Dla posiadaczy karnetu z zeszłego sezonu – 150 zł

Karnet VIP – 400 zł

 

*Sektory „I” oraz „D” są wyłączone ze sprzedaży (miejsca dla osób posiadających MULTI KARNET)

** Karnet i zarezerwowane miejsce będą obowiązywać na hali MOSiR. Po przeniesieniu rozgrywek na halę RCS (ul. Struga) osoby posiadające karnet wybiorą nowe miejsca.