Ul. Struga 63, 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Otwarty trening E.Leclerc Moya Radomki Radom

Sezon 2021/2022 coraz bliżej. Pora zakończyć wakacje i rozpocząć przygotowania do nadchodzących rozgrywek. Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków siatkówki oraz radomskie media na trening otwarty.

W najbliższy piątek o godzinie 16:30 rozpocznie się otwarty trening. W zajęciach wezmą udział wszystkie siatkarki E.Leclerc Moya Radomki Radom oprócz Zuzanny Efimienko-Młotkowskiej, która przebywa na kadrze Polski i Alexandry Lazić, która także jest ze swoją reprezentacją. Trening przeprowadzi Riccardo Marchesi, a pomagać mu będą Daniele Panigalli, Bartłomiej Gajdek, Piotr Filipowicz i Niccolo Caldari.

Wszystkich kibiców i sympatyków siatkówki zapraszamy na godzinę 16:30. Miejsca będzie można zająć tylko i wyłącznie na górnych trybunach hali MOSiR, znajdującej się przy ulicy Narutowicza 9, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny, to znaczy każda osoba na trybunach zobowiązana jest mieć maseczkę, dezynfekować ręce i zachować dystans minimum 2 metry.

Fotoreporterów, dziennikarzy i pozostałe media zapraszamy na godzinę 17:30. Czas na ewentualne wywiady będzie możliwy po zakończeniu treningu.