Ul. Struga 63, 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Sztab szkoleniowy skompletowany!

Sztab szkoleniowy skompletowany! W sezonie 21/22 nastąpią pewne zmiany i rotacje w ekipie trenerskiej E.Leclerc Moya Radomki Radom. Dotychczasowy statystyk Daniele Panigalli przejdzie na ławkę trenerską, a do ekipy Riccardo Marchesiego dołączy Bartłomiej Gajdek.

Pierwszym szkoleniowcem zespołu nadal pozostaje Riccardo Marchesi, który przed rokiem podpisał dwuletni kontrakt z radomskim klubem. Asystentem włoskiego trenera będzie Daniele Panigalli, który w minionych rozgrywkach siedział za bandami i był statystykiem drużyny. Dani siatkówką interesował się od 7 roku życia. Z Riccardo Marchesim współpracowali już wcześniej, rok we Włoszech i 3 lata we Francji.

Za przygotowanie motoryczne naszych siatkarek wciąż będzie odpowiadał Niccolo Caldari, a fizjoterapeutą pozostaje Piotr Filipowicz. To radomianin, któremu sport towarzyszy od dziecka. Był zawodowym siatkarzem, teraz w wolnych chwilach grywa na piasku. Z E.Leclerc Moya Radomką Radom jest związany od samego początku. Pomógł w reaktywacji projektu żeńskiej siatkówki w Radomiu.

Kierownikiem drużyny będzie Michał Fijałkowski.

Nową twarzą w E.Leclerc Moya Radomce Radom będzie Bartłomiej Gajdek. Po dziesięciu latach gry w siatkówkę zdecydował się zostać statystykiem.

- Sport jest moją pasją od najmłodszych lat. Przez 10 lat grałem w siatkówkę, co bardzo pomogło mi w obecnej roli. Dwa lata temu dostałem szansę zostania statystykiem w pierwszoligowym klubie KS AGH Kraków. Teraz przychodzę do Radomia. Zdecydowałem się na wybór oferty z E.Leclerc Moya Radomki, gdyż jest to klub z dużymi perspektywami rozwoju. Zauważam jak z roku na rok wszyscy tutaj chcą osiągać coraz wyższe cele. Mam nadzieję, ze w nadchodzącym sezonie wspólnymi siłami zdobędziemy medal! – mówi Bartłomiej.

Panom w rozgrywkach 21/22 życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za wspólny sukces tego teamu!