Ul. Struga 63, 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Radek dziękujemy!

Po ogłoszeniu nazwisk wszystkich siatkarek, które odeszły z radomskiej drużyny przyszedł czas na ogłoszenie zmian w sztabie szkoleniowym. Z klubem E.Leclerc Moya Radomka Radom żegna się asystent trenera Radosław Wodziński.

Radosław Wodziński swoją karierę rozpoczynał w Pałacu Bydgoszcz, z którym był związany przez pięć lat (2011-2015). Poprzednie sezony spędził w DevelopRes SkyRes Rzeszów. Od 2015 jest również statystykiem reprezentacji Polski kobiet. Radek w drużynie E.Leclerc Moya Radomka Radom pełnił rolę drugiego trenera oraz analityka.

- Moi drodzy! To była przyjemność pracować w Rodzinie Radomki. Przez dwa sezony, które spędziłem tutaj dużo się nauczyłem i poznałem wiele wspaniałych osób. Wszystkim kibicom, którzy wspierali nas w tych pandemicznych czasach bardzo dziękuję, że byliście z nami na dobre i na złe. Radom to miasto z dużymi możliwościami i jeśli chodzi o sport to widać tutaj duży potencjał, który rośnie z roku na rok. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie na nowej hali, z kibicami Radomka dalej będzie tak walecznym zespołem, jak do tej pory. Pożegnania nigdy nie należą do łatwych, ale to część sportowego życia. Nie mówię do widzenia, a do zobaczenia! – mówi Radosław Wodziński

Radek, dziękujemy za dwa sezony wspólnej pracy i życzymy Ci powodzenia w dalszej karierze!