Ul. Struga 63, 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Zaborko dziękujemy!

Młoda radomianka po dwóch latach spędzonych w E.Leclerc Moya Radomce Radom spróbuje swoich sił poza rodzinnym miastem. Z klubem żegna się rozgrywająca Paulina Zaborowska.

Radomski klub był pierwszym seniorskim w jej karierze. W ciągu dwóch sezonów rozegrała 33 mecze i zdobyła 35 punktów. Po kontuzji, najpierw Pauliny Szpak w sezonie 19/20, a teraz Katarzyny Skorupy w sezonie 20/21, to właśnie Paulina udźwignęła presję i poprowadziła drużynę Riccardo Marchesiego. W minionych rozgrywkach dwukrotnie została wyróżniona statuetką MVP. Pierwszy raz po wygranym 3:0 meczu z Joker Świecie,  a drugi raz po zwycięstwie 3:1 z BKS BOSTIK Bielsko-Biała.

- Przez dwa ubiegłe sezony miałam przyjemność reprezentować Radomkę. To było naprawdę fajne doświadczenie, które będę miło wspominać. Wiele się nauczyłam, to był dobry przystanek w mojej przygodzie z siatkówką. Teraz jest czas na zmiany. Chciałabym z tego miejsca podziękować klubowi za daną mi szansę i wprowadzenie w seniorską siatkówkę, kibicom, dziewczynom, trenerom, całemu sztabowi i wszystkim, których  spotkałam na tej drodze. Przyczyniliście się do mojego siatkarskiego rozwoju. Czułam się tu naprawdę dobrze! Jeszcze raz dziękuję wszystkim! Do zobaczenia na parkietach TAURONLigi! – mówi Paulina Zaborowska,

Zaborko dziękujemy za grę w Radomiu! Trzymamy za Ciebie kciuki i do zobaczenia!