Ul. Narutowicza 9 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Agata Witkowska zostaje z nami!

Najlepsza libero Mistrzostw Polski Juniorek, reprezentantka Polski, zdobywczyni Pucharu Polski, Superpucharu Polski, laureatka Pucharu CEV i dwukrotna wicemistrzyni Polski – Agata Witkowska zdecydowała się przedłużyć umowę z E.Leclerc Moya Radomką Radom.

Agata Witkowska (z d. Durajczyk) to polska siatkarka, grająca na pozycji libero. Urodziła się 19. Sierpnia 1989 roku w Gdańsku. Występowała na parkietach polskich i zagranicznych. Fani siatkówki mogą znać Agatę między innymi z KPSK Stal Mielec, AZS Białystok, czy PGE Atom Trefl Sopot. W sezonie 2016/2017 zawodniczka reprezentowała barwy włoskiego klubu Yamamay Busto Arsizio, a rok później grała w Grot Budowlanych Łódź. Z tym klubem zdobyła Puchar Polski w 2017 roku i 3. miejsce Mistrzostw Polski.

Agata dwukrotnie zajmowała drugą pozycję w Pucharze CEV (2015, 2017). Ma na swoim koncie także sukcesy reprezentacyjne. W 2015 roku zdobyła srebrny medal na Igrzyskach Europejskich, a rok wcześniej brązowy krążek w zawodach Ligi Europejskiej.

Dla Agaty będzie to trzeci sezon w barwach E.Leclerc Moya Radomki Radom. W minionych rozgrywkach nasza libero znalazła się w TOP10 najlepszych przyjmujących minionych rozgrywek, z ponad 58% skutecznością, a odbierała ponad 600 razy! Została wyróżniona także statuetką MVP w meczu przeciwko Enea PTPS Piła.

Bardzo się cieszę, że w przyszłym sezonie będę dalej częścią Rodziny Radomki. Mam nadzieję, że dostarczymy jeszcze więcej pozytywnych emocji. Do zobaczenia niedługo! -powiedziała Agata.

Agata cieszymy się, że dalej jesteś częścią Rodziny Radomki!