Ul. Narutowicza 9 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Decydujące starcie!

Będzie to ostatni mecz E.Leclerc Moya Radomki Radom w sezonie 2020/2021. Po przegranym spotkaniu w Łodzi w rywalizacji o 3. miejsce jest remis 2:2. Dziś w Radomiu decydujące starcie!

Po rundzie zasadniczej radomskie siatkarki rozpoczeły walkę o medale. Ostatecznie wraz z ŁKS Commercecon Łódź toczą bitwę o brąz obecnych mistrzostw. Radomianki miały już dwie szanse na wygranie krążka, ponieważ zwyciężyły w pierwszych dwóch meczach przeciwko łodziankom 3:0 i 3:2. Ostatnie dwa pojedynki przegrały 2:3 i 0:3, dlatego o miejscu na podium zadecyduje piąta batalia w Radomiu. 

- Widać, że trener i zawodniczki ŁKS-u odrobili lekcje z tych pierwszych dwóch spotkań. Gdzie byśmy nie atakowali we wtorek, tam one stały. My też ze swojej strony coś musimy odmienić. Mam nadzieję, że trener Marchesi też jakieś asy w rękawie ma na ten mecz. To będą szachy. ŁKS też pewnie wie, że zagramy na pewno troszkę lepiej niż w tych dwóch ostatnich meczach. Uważam, że zadecyduje dyspozycja dnia. Kto szybciej opanuje nerwy, ten wygra - mówi Łukasz Kruk, dyrektor radomskiego klubu.

Mecz rozpocznie się o godzinie 14:45, a będzie można go obejrzeć na kanałach Polsat Sport. Zachęcamy też do śledzenia naszych mediów społecznościowych (Instagram, Facebook), gdzie postaramy się pokazać jak najwięcej kulisów. Sponsorem dzisiejszego meczu, a zarówno fundatorem nagrody dla najlepszej zawodniczki (MVP) są Wodociągi Miejskie w Radomiu, a partnerem Miasto Radom.