Ul. Narutowicza 9 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Zagramy piąty mecz!

Dominowały we wtorek łodzianki w każdym elemencie. Piąte, decydujące spotkanie obydwie drużyny rozegrają w sobotę o 14:45.

Lepiej spotkanie w Łodzi rozpoczęły gospodynie (7:3). Już przy tym wyniku o pierwszą przerwę poprosił trener Riccardo Marchesi. Niestety niewiele się zmieniło. Kolejne trzy akcje na swoim koncie zapisały łodzianki i znów o czas poprosił radomski szkoleniowiec. Radomianki zrobiły przejście i w polu zagrywki pojawiła się pani kapitan, która sprawiła kłopoty drużynie ŁKS Commercecon (11:7).  Skuteczny blok Bruny Honorio (14:10). Asa serwisowego posyła Kornelia Moskwa i tylko trzy oczka dzielą nas od zremisowania (16:13). Radomskie siatkarki prawie odrobiły stratę, więc o czas poprosił słowaci szkoleniowiec (22:21). Lazović obija blok i kończy seta numer jeden 25:23.

Druga partia zaczęła się od prowadzenie radomianek (0:2). Gospodynie szybko jednak wyrównały. Po ataku Bruny Honorio ponownie był remis (4:4).  Na boisku pojawia się Julia Twardowska i od razu skutecznie atakuje (10:8). Przy stanie 14:10 i pierwszą przerwę w tym secie poprosił Riccardo Marchesi. Kiwa Katarzyna Skorupa, ale przewaga łodzianek wciąż jest wysoka (20:14). Niestety autową zagrywką Łukasik kończymy drugą partię. Ponownie to ŁKS zwycięża.

B łąd przełożenia po łódzkiej stronie i 0:1 dla Radomki. Zdecydowanie obudziły się siatkarki z Radomia. Punktowy blok dokłada Katarzyna Skorupa, a asową zagrywkę posyła Ana Bjelica i mamy 1:4. Skuteczny atak Zaroślińskiej-Król i łodzianki remisują 7:7. Blok aut i punkt zdobywa Justyna Łukasik (9:9). Walka toczyła się punkt za punkt, ale kiedy łksianki odskoczyły na trzy oczka o czas poprosił Riccardo Marchesi (17:14). Niestety nie do zatrzymania były łódzkie siatkarki. Gospodynie wygrały trzecią partię i cały mecz 3:0.

Piąte, decydujące spotkanie zostanie rozegrane w  Radomiu w najbliższą sobotę o godzinie 14:45.

MVP: Katarzyna Zaroślińska-Król

ŁKS Commercecon Łódź 3:0 E.Leclerc Moya Radomka Radom (25:23; 25:19; 25:17)

ŁKS Commercecon Łódź: Bongaerts, Wójcik, Lazović, Ninković, Alagierska, Zaroślińska-Król, Saad(L) oraz Strasz (L), Pacak, Kalandadze.

E.Leclerc Moya Radomka Radom: Skorupa, Honorio, Moskwa, Rodrigues, Bjelica, Łukasik, Witkowska (L) oraz Biała, Bałucka, Twardowska.