Ul. Narutowicza 9 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

BLIX nowym Sponsorem E.LECLERC MOYA Radomki Radom!

Z radością informujemy o podpisaniu umowy Sponsorskiej z Grupą Blix – właścicielem popularnej aplikacji zakupowej Blix. Jeden z największych w Polsce serwisów zakupowych dołączył do grona Sponsorów radomskiego klubu.

BLIX jest aplikacją, dzięki której możemy przeglądać aktualne gazetki promocyjne z największych sieci handlowych, delikatesów lub specjalistycznych marketów.

Oprócz przeglądania gazetek z łatwością można tworzyć i współdzielić listy zakupowe czy korzystać z wyszukiwarki produktów aby porównywać ceny.

Cieszymy się, że tak uznana Firma dołączyła do grona Sponsorów naszej drużyny. Rozmowy były bardzo konkretne i właściciele Firmy nie wahali się, aby zacząć wspierać naszą drużynę.” – powiedział o podpisaniu umowy dyrektor klubu Łukasz Kruk. „Logo Blix mogliśmy zaobserwować już podczas wcześniejszych meczów a ostatnio byli nawet Sponsorem meczu. Dzisiaj możemy oficjalnie przywitać ich w Rodzinie Radomki.

To nie była trudna decyzja o dołączeniu do E.LECLERC MOYA Radomki” – powiedział Tomasz Jabłoński prezes zarządu Grupy Blix. „Wspieranie drużyny, która rozwija się bardzo dynamicznie idealnie wpisuje się w naszą strategię. A jeśli możemy dodatkowo pomóc jej kibicom i sympatykom zaoszczędzić trochę na zakupach, tym bardziej cieszy nas ta współpraca.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony naszego nowego Sponsora www.blix.pl oraz instalowanie aplikacji mobilnej. Wszystkie aktualne promocje sklepów, w tym sklepów naszego Sponsora Tytularnego E.Leclerc, znajdziecie w jednym miejscu. Szybko i wygodnie.

Blix, witamy w Rodzinie Radomki!