Ul. Narutowicza 9 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Miasto i Gmina Skaryszew gra z nami w jednej drużynie!  

Miasto i Gmina Skaryszew wspierają naszą drużynę od kilku lat. Dzięki ich zaangażowaniu i pasji do sportu w każdy roku mogliśmy liczyć na ich wsparcie.
Dzięki promocji poprzez sport mieszkańcy Gminy mogli uczestniczyć w meczach E.LECLERC MOYA Radomki Radom oraz z dumą eksponowaliśmy nasze Partnerstwo przy domowych meczach.

Nie inaczej będzie w tym roku! Miasto i Gmina Skaryszew w dalszym ciągu będą wspierać naszą drużynę w walce o jak najwyższe cele TAURON Ligi oraz wraz z nami promować zdrowy i aktywny tryb życia wśród mieszkańców Miasta i Gminy!

Stosowną umowę o Partnerstwie podpisali Burmistrz Miasta i Gminy Skaryszew Dariusz Piątek oraz Dyrektor Klubu Łukasz Kruk.

Podczas podpisywania umowy na rok 2021 obecna była również Justyna Łukasik.

„Bardzo nam miło, że Skaryszew zdecydował się kontynuować z nami współpracę w tym roku. Jedna z najbardziej przedsiębiorczych gmin w naszym regionie, nasz wieloletni Partner i ludzie, którzy okazują wielkie serce dla sportowców. Nie pozostaje nam nic innego jak odwdzięczyć się piękną grą i dalszą, efektywną promocją Miasta i Gminy” – powiedział Łukasz Kruk.

 

Miasto i Gmina Skaryszew – naszym Partnerem! Dziękujemy!