Ul. Narutowicza 9 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Mecz 17. kolejki TAURONLigi

Czas na spotkanie 17. kolejki TAURONLigi! E.LECLERC MOYA Radomka Radom zmierzy się z DPD Legionovią Legionowo. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:30 i będzie transmitowane na kanale Polsat Sport oraz na ipla.tv.

Po pucharowej rywalizacji ze Stalą Mielec siatkarki Riccardo Marchesiego powrócą do ligowej rywalizacji. W poniedziałek zmierzą się z, zajmującą obecnie 7. miejsce w tabeli, ekipą z Legionowa. Drużyna z Radomia, mimo porażki z KS Developres SkyRes Rzeszów, nadal zajmuje wysokie drugie miejsce.

Faworytem pojedynku będą niewątpliwie gospodynie, które także lepiej wyglądają w przedmeczowych statystykach. Perfekcyjne przyjęcie zespołu jest na poziomie 25%, natomiast u przeciwniczek z Legionowa to niecałe 19%. Lepiej wygląda też nasza ekipa w elemencie ataku. Efektywność Radomki to prawie 24%, Legionowa – nieco ponad 23%. Na swoim koncie przeciwniczki mają zaledwie 5 bloków punktowych więcej, ale w polu zagrywki ponownie króluje Radomka – średnio jeden as serwisowy na set.

Wiadomo jednak, że wszystko zweryfikuje boisko. Serdecznie zapraszamy zatem przed telewizory. Na Polsat Sport zaczynamy o 17:30. Wcześniej możecie śledzić nasze relacje na Instagramie klubu.