Ul. Narutowicza 9 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Powstanie film o Radomce! [Prima aprilis]

Długo czekaliśmy, aby móc wreszcie przekazać Wam tę informację! Po całym sezonie pracy w końcu możemy ogłosić, że powstał film „Radomka”, który już wkrótce zobaczycie na ekranach kin w całej Polsce!

Siatkówka, zwłaszcza polska, nie jest zbyt popularnym tematem w kinematografii, więc tym bardziej miło nam poinformować, że zakończyliśmy prace nad filmem dokumentalnym pt.: „Radomka”. Na ekranie zobaczycie siatkarki, które reprezentowały radomską drużynę w sezonie 2019/2020. Na własne oczy przekonacie się jaka atmosfera panowała w zespole, kto tworzy klub E.Leclerc Radomka Radom i jak w roli aktorek odnalazły się zawodniczki. Poznacie historię żeńskiej siatkówki w Radomiu. Kolejnym plusem filmu są świetne zdjęcia, wręcz miłe dla oka. Ma się wrażenie jakby na żywo oglądało się jeden z meczów naszego teamu.

- Ten sezon zakończył się przedwcześnie i nie byliśmy pewni, czy uda nam się wszystko dograć tak, by film był gotowy. Przy pomocy wielu osób z siatkarskiego otoczenia udało się i już we wrześniu siatkarscy fani będą mogli zobaczyć efekty naszej pracy i poznać Radomkę od kulis. Nie ukrywam, że jestem bardzo poekscytowany i z niecierpliwością wyczekuję premiery oraz pierwszych opinii. – mówi dyrektor klubu Łukasz Kruk

Dokładnej daty premiery jeszcze nie znamy, ale film na pewno ukaże się we wrześniu, jeszcze przed rozpoczęciem okresu przygotowującego siatkarki do sezonu 2020/2021.

- Cieszę się, że ktoś wpadł na taki pomysł. To, co kibice widzą na meczach to jedno, ale ile potu wylewamy na treningach to co innego. Nie mogę za wiele zdradzać, ale na pewno nie pożałujecie obejrzenia tego filmu. Ja sama świetnie się przy tym bawiłam i prawdę mówiąc w ogóle się nie stresowałam. Zobaczycie naszą pracę, ale także i życie, bo siatkówka jest dla nas codziennością – zdradza Agata Witkowska.

Śledźcie nasze media społecznościowe. Postaramy na pokazać Wam kilka ujęć z filmu jeszcze przed oficjalną premierą!