Ul. Struga 63, 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Pierwszy mecz w 2020!

W poniedziałek 20. stycznia podopieczne Adama Grabowskiego powalczą o kolejne cenne punkty. E.Leclerc Radomka Radom zmierzy się z ósmą drużyną tegorocznych rozgrywek. Początek spotkania o 17:30. Transmisja w Polsat Sport.

Energa MKS Kalisz to doskonale znana drużyna na radomskim parkiecie. Siatkarki Radomki miały okazję mierzyć się z tym zespołem jeszcze w I lidze. Teraz obie drużyny walczą w Lidze Siatkówki Kobiet, a rywalizacja pomiędzy nimi zawsze jest zacięta.

Ekipie z Kalisza nie brakuje zapału. Udało im się urwać punkt w walce z Mistrzem Polski ŁKS Commercecon Łódź. Ostatnio niestety uległy 1:3 Grot Budowlanym Łódź. Obecnie zajmują 8. miejsce w tabeli i mają na swoim koncie 16 punktów.

Wśród zawodniczek najwięcej punktów do tej pory zdobyła Marharyta Azizova (221 pkt) i tym samym zajmuje drugą pozycję wśród najlepiej punktujących siatkarek tego sezony w Lidze Siatkówki Kobiet. W zespole gospodyń jest to Adela Helić (198 punktów).

Mecz z Energa MKS Kalisz będzie pierwszym meczem w Nowym Roku 2020. Spotkanie zostanie wyemitowane w Polsat Sport, a początek zaplanowano na godzinę 17:30. Bilety można nabyć TUTAJ

Przed E.Leclerc Radomką Radom duże wyzwanie, bowiem kolejne spotkanie w radomskiej hali MOSiR rozegra z Wicemistrzem Polski Grot Budowlanymi Łódź.