Ul. Struga 63, 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Dwa sparingi przed rozpoczęciem rundy rewanżowej!

Siatkarki E.Leclerc Radomki Radom rozegrają w najbliższych dniach dwa mecze sparingowe. Ich rywalami będzie ŁKS Commercecon Łódź i DPD Legionovia Legionowo.

Ostatni mecz w 2019 roku podopieczne Adama Grabowskiego rozegrały  14 grudnia. W okresie świątecznym dostały kilka dni wolnego, ale jeszcze przed Sylwestrem wznowiły przygotowania do rundy rewanżowej w sezonie 2019/2020. Najbliższe spotkanie radomskie siatkarki rozegrają dopiero 20 stycznia. Przerwa w rozgrywkach Ligi Siatkówki Kobiet spowodowana jest turniejem kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich i trwa do połowy stycznia. Do tego czasu podopieczne trenera Adama Grabowskiego rozegrają dwa mecze sparingowe.

W piątek, 10 stycznia, E.Leclerc Radomka pojedzie do Łodzi na mecz z ŁKS Commercecon Łódź. Natomiast we wtorek, 14 stycznia, zespół z Radomia zmierzy się u siebie z DPD Legionovią Legionowo.

Radomianki trenują na razie bez dwóch zawodniczek. Na turniejach kwalifikacyjnych do igrzysk olimpijskich w Tokio przebywają bowiem atakująca Marharyta Azizowa (Azerbejdżan) oraz Julieta Lazcano (Argentyna).