Ul. Struga 63, 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Plebiscyt Sportowy Ziemi Radomskiej 2019

Plebiscyt Sportowy Ziemi Radomskiej 2019 to najbardziej prestiżowy ranking radomskich sportowców. Wśród nich także kandydaci z E.Leclerc Radomki Radom!

To już 26. Plebiscyt Sportowy Echa Dnia, a zostanie przeprowadzony w następujących kategoriach: Sportowiec Roku, Talent Roku, Trener Roku, Drużyna Roku oraz Nauczyciel Roku. Tradycyjnie wybranych zostanie 10 Najpopularniejszych Sportowców oraz 5 Trenerów Ziemi Radomskiej 2018. O zwycięstwie zadecydują:  największa liczba głosów zebranych podczas głosowania i głosy kapituły. Na wygranych czekają statuetki i dyplomy oraz nagrody, które zostaną wręczone podczas uroczystej gali.

Głosowanie trwa tylko do 07.01.2019 roku do godziny 21:30!

Kandydatki do Plebiscytu Sportowego Echa Dnia z E.Leclerc Radomki Radom:

1. Majka Szczepańska-Pogoda – kategoria Najpopularniejszy Sportowiec Roku

Atakująca z Rudy Śląskiej barwy Radomki reprezentuje już trzeci sezon. Jest jedną z najlepiej serwujących zawodniczek Ligi Siatkówki Kobiet. Sport zawodowy chciałaby uprawiać do 40-stki. W wolnym czasie spaceruje, chodzi na zakupy i spędza czas z rodziną. Jej idolką jest mama Basia. Uwielbia truskawki pod każdą postacią. Chciałaby z Radomką wywalczyć Puchar Polski.

GŁOSUJEMY TUTAJ

2. Izabela Bałucka – kategoria Najpopularniejszy Sportowiec Roku

Izabela Bałucka urodziła się 15.02.1993 roku. Swój debiutancki sezon w Orlen Lidze zaliczyła w 2015 roku w Tauron MKS Dąbrowie Górniczej. W Radomce Iza gra drugi rok, ale już zyskała sympatię kibiców. W zakończonym sezonie 2018/2019 zawodniczka wystąpiła na ekstraklasowych parkietach w 84 setach i zdobyła 168 punktów, w tym 59 blokując. Jest w TOP10 najlepiej blokujących siatkarek LSK.

GŁOSUJEMY TUTAJ