Ul. Struga 63, 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Adam Grabowski nowym szkoleniowcem E.Leclerc Radomki Radom!

Doświadczony trener zastąpi Jacka Skroka na stanowisku I Trenera drużyny E.Leclerc Radomki Radom.

Ze względu na problemy zdrowotne Trener Jacek Skrok nie będzie pełnił roli pierwszego trenera drużyny w trwającym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet. Jego miejsce zajmie Adam Grabowski, 49 letni szkoleniowiec, mający na swoim koncie wiele sukcesów.

„To nie są dobre chwile dla E.Leclerc Radomki Radom. Ujemny bilans i problemy zdrowotne Jacka Skroka zbiegły się w czasie, więc musieliśmy podjąć szybko pewne kroki” – powiedział Łukasz Kruk, Dyrektor Klubu E.Leclerc Radomka Radom. - „Uznaliśmy, że wybór polskiego szkoleniowca, który zastąpi będzie najlepszym dla nas rozwiązaniem. Adam Grabowski to bardzo doświadczony szkoleniowiec, mający za sobą wiele lat pracy w różnych klubach w Polsce. Doświadczenie poparte sukcesami i osiągnięciami, m.in. jako asystent zdobył brązowy medal Mistrzostw Europy z Reprezentacją Polski czy Mistrzostwo Polski z Atomem Trefl Sopot.”

Adam Grabowski w swojej karierze trenerskiej prowadził takie drużyny jak PTPS Piła, KPSK Stal Mielec czy wspomniany wcześniej Atom Trefl Sopot. W ostatnich latach związany był z KS Pałacem Bydgoszcz, AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, MKS Dąbrowa Górnicza oraz Wisła Warszawa. W bieżącym sezonie zastąpi Jacka Skroka na stanowisku I Trenera.

Trenerowi Skrokowi życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia i dziękujemy za te wszystkie wspólne lata z Radomką Radom i wspólną drogę od I Ligi do najlepszych drużyn w kraju i grę w Lidze Siatkówki Kobiet. To były wspaniałe 3 lata współpracy! Adamowi Grabowskiemu życzymy powodzenia w nowej roli!

Pierwszy mecz pod wodzą nowego szkoleniowca już 18.11 w hali MOSiR, gdzie drużyna E.Leclerc Radomki Radom podejmie Eneę PTPS Piłę.