Ul. Struga 63, 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Pierwszy mecz wyjazdowy!

W poniedziałek 28. października podopieczne Jacka Skroka powalczą o pierwsze punkty. E.Leclerc Radomka Radom zmierzy się z Energa MKS Kalisz w Kaliszu. Początek spotkania o 17:30. Transmisja w Polsat Sport.

Ciężko wskazać faworyta poniedziałkowego spotkania. Jedna i druga drużyna będą chciały powalczyć  i zapisać na swoim koncie pierwsze wygrane w sezonie 2019/2020.

Energa MKS Kalisz to doskonale znana drużyna na radomskim parkiecie. Siatkarki Radomki miały okazję mierzyć się z tym zespołem jeszcze w I lidze. Teraz obie drużyny walczą w Lidze Siatkówki Kobiet. W sezonie 2018/2019 to zawodniczki trenera Pasińskiego były bezpośrednim rywalem Radomki w walce o 7. lokatę i wygrały ten pojedynek.

Ekipie z Kalisza nie brakuje zapału. Co prawda nie wygrały jeszcze żadnego meczu, ale dzielnie walczą na siatkarskich boiskach o pierwsze punkty. Ostatnio niestety uległy 0:3 ŁKS Commercecon Łódź i Grot Budowlani Łódź.

- Pierwszy raz w tym sezonie powalczymy na innej hali. Może tego właśnie nam potrzeba? Zmiany klimatu, otoczenia. Zobaczymy. Kalisz na pewno jest przeciwnikiem, z którym możemy wygrać. Są silni i zmotywowani, ale my też jesteśmy. Wierzę w to, że wrócimy do Radomia z trzema punktami - mówi trener Jacek Skrok.

Przed E.Leclerc Radomką Radom kolejny ciężki tydzień. W poniedziałek czeka je mecz z Energą MKS Kalisz, a zaledwie trzy dni później ponownie zmierzymy się z BKS STAL Bielsko-Biała. Początek meczu w Bielsku planowany jest na godzinę 18:00.