Ul. Struga 63, 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Dobre wyniki Akademii Radomki!

Dobre informacje napływają od naszych grup młodzieżowych. Młodziczki świetnie sobie radą na boiskach i po zaciętych spotkaniach obie drużyny awansowały do wyższych lig! W dniach 19-20 październik odbył się I ligowy turniej młodziczek. Po turnieju rozstawieniowym, który odbył się we wrześniu, Radomka I przegrała spotkanie z LTS Legionovia 1:2 o wejście do I ligi i zaczęła swoje zmagania od 2 ligi.

Wyniki spotkań :

  • Radomka - KS METRO II Warszawa 2:1
  • Radomka - KRÓTKA Mysiadło 0:2
  • Radomka - NIKE Ostrołęka 2:1
  • Radomka - SASKA Warszawa 2:0
  • Radomka - LTS Legionovia 2:0

W turnieju dziewczyny zajmują 2 miejsce i zdobywają awans do 1 ligi Młodziczek.

„Jestem bardzo zadowolona z gry oraz postawy moich zawodniczek. Mamy awans, z którego bardzo się cieszymy.” Tak powiedziała Trenerka Paulina Sukiennik. Kolejny turniej już 16-17 listopada.

Radomka I: Piwońska Maja, Podsiadło Oliwia, Podsiadło Julia, Kwat Zosia, Kalbarczyk Alicja, Włodarczyk Zosia, Bartosiak Eliza, Puton Martyna, Podlewska Alicja, Dużyja Sylwia, Kaczmarczyk Ola. Trener Sukiennik Paulina

Zespół MUKS Radomka Radom II w składzie: Karolina Wołoszyn, Julia Sijer, Malwina Machnio, Luiza Jabłonka, Kaja Karolak, Julia Guzin, Matylda Kosmala, Aleksandra Puton, Natalia Syta, Natalia Czerwińska, Klaudia Prokopczyk, Zuzanna Wojtasik rozegrał swoje mecze w VI lidze w Lesznowoli. W pierwszym meczu z UKS Sparta II Grodzisk Mazowiecki radomianki łatwo wygrały 2:0. Drugi pojedynek z KS Metro III Warszawa był zacięty i wyrównany. Ostatecznie zakończył się on wynikiem 2:1 dla MUKS Radomka. W ostatnim meczu z UKS Lesznowola od samego początku dziewczyny z Radomia objęły prowadzenie i ostatecznie wygrały 2:0. Wygranie wszystkich meczy i zajęcie, I miejsca w VI lidze zagwarantowało im awans do V ligi.

Dodatkowo jedna z naszych młodych zawodniczek, Eliza Bartosiak, dostała Powołanie na konsultacje kadry wojewódzkiej! Konsultacja ma na celu wyłonienie kandydatek do kadry wojewódzkiej S.O.S. w dwóch rocznikach ur. 2006 i 2007 i odbędzie się 26.10 w Warszawie.
Eliza, wielkie gratulacje, jesteśmy dumni i trzymamy kciuki!