Ul. Struga 63, 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Powalczyć z Chemikiem

W ramach 11. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet E.Leclerc Radomka Radom zmierzy się z czwartą drużyną ubiegłorocznych rozgrywek – Grupa Azoty Chemik Police. Spotkanie zostanie rozegrane wcześniej z powodu styczniowych eliminacji do Igrzysk Olimpijskich.

Chemik Police to zespół, z którym E.Leclerc Radomka Radom grała, występując jeszcze na parkietach 1. Ligi. Podopieczne Jacka Skroka po pięciosetowym pojedynku 14. Lutego 2018 roku wyeliminowały policzanki z walki o Puchar Polski. Potem wiele się zmieniło. Radomskie siatkarki awansowały do najwyższej klasy rozgrywkowej, a nasze rywalki w sezonie 2018/2019 walczyły o medale. Niestety po porażce z KS DevelopRes SkyRes Rzeszów ostatecznie zajęły czwartą lokatę.

Dwudziestego trzeciego października nasze siatkarki zmierzą się z policzankami w Radomiu. Nie jest to łatwy przeciwnik, a atut własnej hali na pewno poniesie gospodynie. Będzie to jedno z trudniejszych spotkań, ale pełna optymizmu jest pani kapitan – Mia Jerkov.

-.Myślę, że każdy mecz jesteśmy w stanie wygrać i do każdego spotkania podchodzimy tak samo – pełne woli walki. Na parkiecie damy z siebie wszystko, apetyty są duże, ale nawet jeden ugrany set z Policami będzie dla nas małym sukcesem – mówi kapitan E.Leclerc Radomki Radom.

Rywalizacja w Radomiu rozpocznie się o godzinie 18. Relację będą mogli Państwo śledzić na naszych kanałach społecznościowych – Facebook, Instagram. Bilety na to spotkanie dostępne są TUTAJ.