Ul. Struga 63, 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Prezentacja drużyny i mecz pokazowy E.Leclerc Radomka Radom – KS DevelopRes SkyRes Rzeszów

Siatkarki E.Leclerc Radomki Radom powoli kończą okres treningu przedsezonowego.  To doskonała okazja, żeby jeszcze przed pierwszym meczem ligowym zaprezentować się przed własną publicznością. W piątek odbędzie się sparing pomiędzy podopiecznymi Jacka Skroka, a KS DevelopRes SkyRes Rzeszów.

To pierwsza szansa przed sezonem 2019/2020, żeby radomscy kibice zobaczyli jak prezentuje się drużyna E.Leclerc Radomki Radom. Dla siatkarek z Radomia kolejna okazja, by w ramach treningu zmierzyć się z ligowym rywalem.

W piątek 4.10 do Radomia zawita ekipa prowadzona przez Stephane’a Antigę. Radomka już niejednokrotnie miała okazję mierzyć się z tym przeciwnikiem. Do tej pory silniejsze okazały się rzeszowianki. Mecz sparingowy rozpocznie prezentacja drużyny. Radomscy kibice na własne oczy zobaczą jak prezentuje się drużyna E.Leclerc Radomki Radom. W przerwach pomiędzy setami będą pokazy taneczne grypy Doroty Okólskiej, konkursy z nagrodami, a po spotkaniu szansa na zdobycie autografu i zrobienie zdjęcia z naszymi zawodniczkami.