Ul. Struga 63, 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Polski Instytut Audytów Energetycznych dalej gra z Radomką!

Są z nami od początku i będą z nami kolejny sezon! Polski Instytut Audytów Energetycznych przedłuża umowę z E.Leclerc Radomka Radom na kolejny rok!

Wspierają Radomkę „od zawsze” i dalej będą wspierać radomską drużynę siatkówki. Widząc potencjał w drużynie Radomki, PIAE zdecydował przedłużyć umowę sponsorską na kolejny rok.

„Dalej z nami i dalej z wiarą w nasz projekt. Niezmiernie miło nam, że Polski Instytut Audytów Energetycznych przedłużył umowę Sponsorską” – powiedział Thomas Renard-Chardin, Prezes E.Leclerc Radomki Radom. „Nasza współpraca procentuje na różnych polach i mogę powiedzieć, że z dumą, będziemy prezentować na naszych strojach meczowych logo Instytutu.”

Polski Instytut Audytów Energetycznych jeste grupą profesjonalnych doradców, których celem jest dopasowanie najlepszego rozwiązania dla Przedsiębiorstw z którymi współpracują. Poprzez przeprowadzane przez Instytut wstępne audyty gospodarki energetycznej są w stanie wskazać możliwości uzyskania zysku oraz przeprowadzić pełen proces w imieniu Klienta. Dobór optymalnej mocy umownej, zakup energii elektrycznej, fotowoltaika czy obniżenie konsumpcji elektrycznej to tylko kilka z usług jakimi na co dzień zajmuje się Firma.

Więcej o ofercie Polskiego Instytutu Audytów Energetycznych znajdziecie na www.piae.pl.