Ul. Struga 63, 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Siatkarki E.Leclerc Radomki Radom w reklamie E.Leclerc!

Przed startem sezonu zawodniczki E.Leclerc Radomki Radom biorą udział w wielu akcjach marketingowych. Tym razem postanowiły spróbować cateringu E.Leclerc! Zachęcamy do obejrzenia reklamy z naszymi siatkarkami i skorzystania z oferty firmy E.Leclerc.

Catering E.Leclerc Radom od 2015 cieszy się dużą popularnością wśród radomskich przedsiębiorców. Wysoka jakość oferowanych produktów szybko zyskała także zainteresowanie klientów indywidualnych i to właśnie dla nich powstały boxy – opakowania po brzegi wypełnione pysznościami z E.Leclerc!

Siatkarki E.Leclerc Radomki Radom również chętnie skorzystały z tej oferty i wzięły udział w reklamie promującej catering E.Leclerc!

- Jest to fantastyczny pomysł! Jedzenie jest pyszne i urozmaicone. Są słodkości, sushi. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ja z całego serca polecam! – mówi Paulina Zaborowska.

- Przede wszystkim taki catering można szybko i łatwo zamówić przez Internet. Przy naszym trybie życia, ciągłe wyjazdy i treningi, jest to fantastyczna opcja – dodaje Emilia Mucha.

Wszystkich odsyłamy na stronę internetową cateringu E.Leclerc. Smacznego!