fbpx


I. Kolejka
03.11.2018

 

E.Leclerc Radomka Radom – Volleyball Wrocław 3:2 (22:25; 17:25; 25:15; 25:17; 15:11)
Chemik Police – Legionovia Legionowo 3:1 (23:25; 25:20; 25:23; 25:20)
Developres SkyRes Rzeszów – KSZO OSTROWIEC 3:0 (30:28; 25:13; 25:18)
ENERGA MKS Kalisz – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:2 (25:21; 25:13; 15:25; 27:29; 15:13)
ŁKS Commercecon Łódź – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:2 (23:25; 25:18; 25:17; 24:26; 15:13)
Enea PTPS Piła – Grot Budowlani Łódź 1:3 (25:16; 20:25; 19:25; 22:25)

II. Kolejka
09.11.2018


KSZO OSTROWIEC – E.Leclerc Radomka Radom 3:1 (25:21; 18:25; 25:18; 25:23)
Legionovia Legionowo – ENERGA MKS Kalisz 3:1 (25:21; 18:25; 25:14; 25:12)
Grot Budowlani Łódź – Developres SkyRes Rzeszów 3:2 (21:25; 27:25; 22:25; 25:20; 15:12)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Enea PTPS Piła 3:0 (25:19; 25:17; 25:15)
Volleyball Wrocław – ŁKS Commercecon Łódź 2:3 (25:17; 25:20; 13:25; 18:25; 12:15)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Chemik Police 0:3 (11:25; 21:25; 19:25)

III. Kolejka
14.11.2018

E.Leclerc Radomka Radom – Chemik Police 0:3 (19:25; 16:25; 16:25)
ŁKS Commercecon Łódź – Legionovia Legionowo 3:0 (27:25; 25:15; 25:20)
Developres SkyRes Rzeszów – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:1 (21:25; 25:17; 25:23; 25:16)
Enea PTPS Piła – Volleyball Wrocław 3:2 (25:17; 11:25; 18:25; 25:21; 15:8)
ENERGA MKS Kalisz – KSZO OSTROWIEC 3:2 (24:26; 26:24; 25:22; 23:25; 15:10)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Grot Budowlani Łódź – 05.12.2018

IV. Kolejka
17.11.2018

ŁKS Commercecon Łódź – E.Leclerc Radomka Radom 3:0 (25:14; 25:20; 25:18)
 Grot Budowlani Łódź –Legionovia Legionowo 3:2 (25:15; 23:25; 23:25; 25:17; 15:5)
KSZO OSTROWIEC – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1:3 (25:18; 12:25; 16:25; 14:25)
ENERGA MKS Kalisz – Volleyball Wrocław 0:3 (23:25; 18:25; 21:25)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – PTPS Piła 3:2 (25:15; 25:20; 17:25; 19:25; 15:9)
Chemik Police – Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:17; 25:15; 25:22)

V. Kolejka
21.11.2018

E.Leclerc Radomka Radom – Legionovia Legionowo
Developres SkyRes Rzeszów – ŁKS Commercecon Łódź
Enea PTPS Piła – Chemik Police
ENERGA MKS Kalisz – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Volleyball Wrocław
Grot Budowlani Łódź – KSZO OSTROWIEC

VI. Kolejka
28.11.2018

E.Leclerc Radomka Radom – Developres SkyRes Rzeszów
Legionovia Legionowo – KSZO OSTROWIEC
Volleyball Wrocław – Grot Budowlani Łódź
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Chemik Police – ENERGA MKS Kalisz
ŁKS Commercecon Łódź – Enea PTPS Piła

VII. Kolejka
01.12.2018

Enea PTPS Piła – E.Leclerc Radomka Radom
Developres SkyRes Rzeszów – Legionovia Legionowo
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Chemik Police
Grot Budowlani Łódź – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
KSZO OSTROWIEC – Volleyball Wrocław
ENERGA MKS Kalisz – ŁKS Commercecon Łódź

VIII. Kolejka
08.12.2018

E.Leclerc Radomka Radom – ENERGA MKS Kalisz
Legionovia Legionowo – Volleyball Wrocław
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – KSZO OSTROWIEC
Chemik Police – Grot Budowlani Łódź
ŁKS Commercecon Łódź – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Developres SkyRes Rzeszów – Enea PTPS Piła

IX. Kolejka
12.12.2018

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – E.Leclerc Radomka Radom
Enea PTPS Piła – Legionovia Legionowo
ENERGA MKS Kalisz – Developres SkyRes Rzeszów
GROT Budowlani Łódź – ŁKS Commercecon Łódź
KSZO OSTROWIEC – Chemik Police
Volleyball Wrocław – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

 


X. Kolejka
15.12.2018

E.Leclerc Radomka Radom – Grot Budowlani Łódź
Legionovia Legionowo – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Chemik Police – Volleyball Wrocław
ŁKS Commercecon Łódź – KSZO OSTROWIEC
Developres SkyRes Rzeszów – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
 Enea PTPS Piła – ENERGA MKS Kalisz

XI. Kolejka
22.12.2018

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – E.Leclerc Radomka Radom
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Legionovia Legionowo
Grot Budowlani Łódź – ENERGA MKS Kalisz
KSZO OSTROWIEC – Enea PTPS Piła
Volleyball Wrocław – Developres SkyRes Rzeszów
Chemik Police – ŁKS Commercecon Łódź

XII. Kolejka
29.12.2018

Volleyball Wrocław – E.Leclerc Radomka Radom
Legionovia Legionowo – Chemik Police
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – ENERGA MKS Kalisz
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – ŁKS Commercecon Łódź
KSZO OSTROWIEC – Developres SkyRes Rzeszów
Grot Budowlani Łódź – Enea PTPS Piła

XIII. Kolejka
12.01.2019

E.Leclerc Radomka Radom – KSZO OSTROWIEC
ENERGA MKS Kalisz – Legionovia Legionowo
Enea PTPS Piła – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Developres SkyRes Rzeszów – Grot Budowlani Łódź
ŁKS Commercecon Łódź – Volleyball Wrocław
Chemik Police – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

XIV. Kolejka
16.01.2019

Chemik Police – E.Leclerc Radomka Radom
Legionovia Legionowo – ŁKS Commercecon Łódź
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Developres SkyRes Rzeszów
Volleyball Wrocław – Enea PTPS Piła
KSZO OSTROWIEC – ENERGA MKS Kalisz
Grot Budowlani Łódź – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

XV. Kolejka
19.01.2019

E.Leclerc Radomka Radom – ŁKS Commercecon Łódź
Grot Budowlani Łódź – Legionovia Legionowo
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – KSZO OSTROWIEC
Enea PTPS Piła – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
ENERGA MKS Kalisz – Volleyball Wrocław
Developres SkyRes Rzeszów – Chemik Police

XVI. Kolejka
26.01.2019

Legionovia Legionowo – E.Leclerc Radomka Radom
ŁKS Commercecon Łódź – Developres SkyRes Rzeszów
Chemik Police – Enea PTPS Piła
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – ENERGA MKS Kalisz
Volleyball Wrocław – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
KSZO OSTROWIEC – Grot Budowlani Łódź

XVII Kolejka
02.02.2019

Developres SkyRes Rzeszów – E.Leclerc Radomka Radom
KSZO OSTROWIEC – Legionovia Legionowo
Grot Budowlani Łódź – Volleyball Wrocław
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
ENERGA MKS Kalisz – Chemik Police
Enea PTPS Piła – ŁKS Commercecon Łódź

XVIII. Kolejka
09.02.2019

E.Leclerc Radomka Radom – Enea PTPS Piła
Legionovia Legionowo – Developres SkyRes Rzeszów
Chemik Police – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
ŁKS Commercecon Łódź -ENERGA MKS Kalisz
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Grot Budowlani Łódź
Volleyball Wrocław – KSZO OSTROWIEC

XIX. Kolejka
16.02.2019

ENERGA MKS Kalisz – E.Leclerc Radomka Radom
Volleyball Wrocław – Legionovia Legionowo
Grot Budowlani Łódź – Chemik Police
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – ŁKS Commercecon Łódź
KSZO OSTROWIEC – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Enea PTPS Piła – Developres SkyRes Rzeszów

XX. Kolejka
23.02.2019

E.Leclerc Radomka Radom – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Developres SkyRes Rzeszów – ENERGA MKS Kalisz
Legionovia Legionowo – Enea PTPS Piła
ŁKS Commercecon Łódź – Grot Budowlani Łódź
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Volleyball Wrocław
Chemik Police – KSZO OSTROWIEC

XXI. Kolejka
02.03.2019

Grot Budowlani Łódź – E.Leclerc Radomka Radom
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Legionovia Legionowo
Volleyball Wrocław – Chemik Police
KSZO OSTROWIEC – ŁKS Commercecon Łódź
ENERGA MKS Kalisz – Enea PTPS Piła
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Developres SkyRes Rzeszów

XXII. Kolejka
16.03.2019

E.Leclerc Radomka Radom – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Legionovia Legionowo – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
ENERGA MKS Kalisz – Grot Budowlani Łódź
Developres SkyRes Rzeszów – Volleyball Wrocław
Enea PTPS Piła – KSZO OSTROWIEC
ŁKS Commercecon Łódź – Chemik Police

 


 

Przygotowaliśmy dla naszych kibiców specjalny kalendarz, dzięki któremu nie zapomnicie już o meczu Radomki! Kalendarz będzie na bieżąco aktualizowany i jednym kliknięciem dodacie zbliżający się mecz. Od teraz nie ominiecie informacji o żadnym spotkaniu siatkarek z Radomia! Wystarczy jednym kliknięciem wybrać interesującą Was wersję kalendarza.

Najbliższy mecz

Radom, 21-11-2018, godz: 18:00
herb radomki
MKS E.Leclerc
Radomka Radom
DPD Legionovia Legionowo
 No announcement available or all announcement expired.
0