fbpx

E.Leclerc Radomka Radom meczem z Legionovia Legionowo otworzyła I Międzynarodowy Turniej Rodziny Radomki. Niestety spotkanie wygrała drużyna gości 3:0.

I Międzynarodowy Turniej Rodziny Radomki odbywa się w najbliższy weekend w radomskiej hali MOSiR. Już w piątek kibice mieli okazję po raz pierwszy zobaczyć nowy zespół radomskich siatkarek na parkiecie. Niestety nie był to szczęśliwy dzień dla podopiecznych Jacka Skroka. Dziewczyny nie potrafiły znaleźć sposobu na zespół z Legionowa. W pierwszym secie przyjezdne bardzo szybko wypracowały sobie dużą przewagę (5:12). Radomianki nie mogły poradzić sobie z blokiem rywalek i ostatecznie przegrały tę partię 14:25. Drugi set zaczął się nie co lepiej dla gospodyń (6:2). Niestety po dobrych atakach i punktowym bloku Legionowo wyszło na prowadzenie (10:11). Po asie serwisowym Anny Bączyńskiej i pomyłce w ataku przeciwniczek, odrobiły nieco stratę (21:23). Po autowej zagrywce pani kapitan Natalii Skrzypkowskiej Radomka przegrała seta numer dwa 22:25. Legionovia Legionowo, podbudowana dwoma wygranymi partiami, pewnie weszła w trzecią część meczu (4:6). Przy stanie 6:9 trener Jacek Skrok poprosił o przerwę. Niestety gra siatkarek z Radomia nie uległa zmianie, a przewaga gości była coraz wyższa (12:22). Mecz zakończyła zepsuta zagrywka Izy Bałuckiej. Ostatecznie Radomka przegrała pierwsze spotkanie 0:3.

E.Leclerc Radomka Radom – Legionovia Legionowo 0:3 (14:25, 22:25, 14:25)

E.Leclerc Radomka Radom: Grabka, Kapturska, Skrzypkowska, Bączyńska, Bałucka, Ponikowska, Drabek (libero) oraz Samul (libero), Pelczarska, Biała, Szczepańska-Pogoda, Kubacka.
Legionovia Legionowo: Polak, Kicka, Mielczarek, Damaske, Jasek, Skorupa, Adamek (libero)