fbpx

Za nami 1.kolejka Ligi Siatkówki Kobiet. Dla E.Leclerc Radomki Radom był to bardzo udany początek. W pięciu setach pokonała #VolleyWrocław 3:2 (22:25; 17:25; 25:15; 25:17; 15:11). Przed nami druga kolejka LSK i pierwszy mecz wyjazdowy radomskich siatkarek.

Już w najbliższy piątek 9.11 Radomka zagra na wyjeździe w Ostrowcu. KSZO Ostrowiec to drużyna, z którą nasz zespół grał już kilka razy w minionym sezonie. 

Ostrowieckie KSZO dokonało wybitnego osiągnięcia w sezonie 2013/2014, wygrywając wszystkie mecze rundy zasadniczej oraz fazy play-off (łącznie 24 zwycięstwa z rzędu) i zespół awansował wtedy do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. W ubiegłym roku nasze rywalki zajęły 9. Miejsce w tabeli LSK, wygrywając 12 spotkań, a przegrywając 16.

Początek sezonu 2018/2019 zawodniczki KSZO rozpoczęły meczem wyjazdowym do Rzeszowa. Choć na początku spotkania przyjezdne dawały się we znaki Developers SkyRes Rzeszów, to ostatecznie gospodynie wygrały mecz 3:0 (30:28; 25:13; 25:18).

W Ostrowcu czeka nas na pewno emocjonujący pojedynek, tym bardziej, że gospodynie będą walczyć o pierwsze punkty w tym sezonie. Rywalizacja z KSZO będzie ciekawa zapewne dla naszej pani kapitan, która w minionym sezonie reprezentowała barwy ostrowieckiej ekipy. Wcześniej występowała tam również Joanna Kapturska.

– Od poniedziałku solidnie trenujemy i pracujemy nas naszą formą. Nie osiadamy na laurach po pierwszym zwycięstwie, bo to dopiero początek. Myślę, że jesteśmy zgranym zespołem i podczas każdego spotkania będziemy dawać z siebie wszystko i walczyć do końca –mówi Natalia Skrzypkowska.

W najbliższy piątek o godzinie 18 zapraszamy Was do śledzenia relacji live na naszych portalach społecznościowych.


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie

 No announcement available or all announcement expired.
0