fbpx

Okres przygotowawczy dobiega końca. Przed siatkarkami E.Leclerc  Radomki Radom ostatni sprawdzian przed ligowym meczem z #Volley Wrocław. Podopieczne Jacka Skroka  26 i 27.10 wyjadą na mecze towarzyskie do Grudziądza.

W piątek 26 października około 16:30 odbędzie się treningowy sparing, w sobotę o 12:00 natomiast mecz kontrolny. Oba spotkania Radomka rozegra przeciwko drużynie z Bydgoszczy. Mecze sparingowe to kolejny etap przygotowań przed zbliżającym się sezonem ligowym. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz to przeciwnik, z którym radomianki będą miały okazję rywalizować w LSK. W ubiegłym sezonie zespół z Bydgoszczy zająć 12. Miejsce w tabeli z dorobkiem 25 punktów, 8 wygranymi meczami i 18 przegranymi.

– To ostatni przystanek przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu 2018/2019 w Lidze Siatkówki Kobiet. Myślę, że wynik nie ma tu dużego znaczenia. Chcemy zobaczyć jakie elementy musimy jeszcze poprawić, nad czym pracować. 3 listopada inaugurujemy występy w najwyższej klasie rozgrywkowej  i na tym chcemy skupić się najbardziej. Na szczęście, wszystkie dziewczyny w zespole są zdrowe i w pełni sił. Z niecierpliwością czekamy na najbliższe pojedynki. – mówi drugi trener i fizjoterapeuta Radomki, Piotr Filipowicz.

 

Do pierwszego meczu E.Leclerc Radomki Radom zostało zaledwie 7 dni! Bilety na to wydarzenie można zakupić w dniu meczu w kasach hali MOSiR lub poprzez naszą stronę internetową TUTAJ.


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie

 No announcement available or all announcement expired.
0