fbpx

3. listopada oficjalnie zaczniemy zmagania w Lidze Siatkówki Kobiet. Dla E.Leclerc Radomki Radom to pierwszy sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej. Rywalkami zespołu Jacka Skroka będzie drużyna z Wrocławia.

#VolleyWrocław to klub, który od sezonu 2012/2013 gra w ekstraklasie, kontynuując tradycję Klubu Sportowego Gwardia we Wrocławiu. Podopieczne Marka Solarewicza mają na swoim koncie srebrne i brązowe medale Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski. W minionym sezonie zespół z Wrocławia zajął w rozgrywkach 10. Miejsce, z 26 punktami na koncie. Siatkarki wygrały wtedy 8 spotkań, a przegrały 18 meczów. W ubiegły weekend zawodniczki #VolleyWrocław zdobyły pierwsze miejsce w VII Memoriale Agaty Mróz-Olszewskiej.

Rywalizacja w sobotę 3.listopada na pewno będzie zacięta. O godzinie 18 oficjalnie rozpoczniemy walkę w Lidze Siatkówki Kobiet.

-Bardzo się cieszę, że zaczynamy już sezon ligowy. Przed nami mecze o ważne punkty. Musimy się maksymalnie skupić i pokazać na parkiecie wszystkie nasze umiejętności. Naszym atutem będzie niewątpliwie własna hala. Mam nadzieję również, że kibice licznie stawią się na otwarciu sezonu i będą nieść nas, swoim dopingiem, po zwycięstwo. Już dziś wszystkich serdecznie zapraszam 3. Listopada do hali MOSiR! – mówi trener drużyny, Jacek Skrok.

Do pierwszego meczu E.Leclerc Radomki Radom zostało zaledwie 5 dni! Bilety na to wydarzenie można zakupić w dniu meczu w kasach hali MOSiR lub poprzez naszą stronę internetową TUTAJ.


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie

 No announcement available or all announcement expired.
0