Firma NaturAvena dołączyła do Rodziny Radomki przed nadchodzącym sezonem. Specjalizując się w sprzedaży i produkcji zdrowej żywności wsparcie sportowej drużyny E.Leclerc Radomka Radom było czymś co idealnie wpisywało się w charakter marki.

„Z wielką przyjemnością witamy NaturAvenę w gronie Sponsorów drużyny. Poprzez połącznie siatkówki i naturalnych, ekologicznych produktów będziemy wspólnie propagować nie tylko drużynę Radomki ale przede wszystkim zdrowy i aktywny tryb życia.” Powiedział o współpracy Prezes Thomas Renard.

NaturAvena od 10 lat dostarcza na rynek polski najwyższej jakości produkty pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych. Dodatkowo firma rozszerzyła swoją działalność o żywność pochodzenia naturalnego. Firma może pochwalić się bogatym portfolio produktowym. W ich ofercie znajdziemy m.in. szeroką gamę produktów specjalistycznej żywności związanej z alergiami pokarmowymi, np. na gluten czy laktozę a także artykułów żywnościowych dla wegan i wegetarian oraz diabetyków. W ofercie znajdziemy też  oleje, zamienniki cukru, przyprawy, soki, mąki, płatki czy herbaty ziołowe.

Produkty firmy od razu przypadły do gustu naszym siatkarkom oraz sztabowi trenerskiemu, wierzymy, że nadchodzący sezon upłynie pod znakiem zdrowia i ekologii!

 

Witamy w Rodzinie Radomki !!


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie


0