fbpx

Dzień przed pierwszym meczem wyjazdowym E.Leclerc Radomki Radom w sezonie 2018/2019 odbyła się konferencja prasowa, w której udział wzięli trener Jacek Skrok, kapitan Natalia Skrzypkowska oraz MVP ostatniego meczu Majka Szczepańska-Pogoda.

Pierwszy mecz wyjazdowy Radomka rozegra w Ostrowcu 09.11.2018 roku o godzinie 18. Nastawienie jest bojowe.

-Przed nami niewiadoma. Nie wiemy czego się spodziewać po Ostrowcu. Nastąpiła tam kolejna zmiana trenera. Obecny szkoleniowiec do tej pory nie prowadził chyba żadnego meczu KSZO, więc nie wiemy w jakim składzie mogą one wystąpić. Obejrzeliśmy wszystkie dotychczasowe spotkania i na coś się nastawiamy. Dla nas żaden teren nie jest łatwy, ale chcemy wygrać, zdobyć punkty. Emocje są zawsze i jest to nie do uniknięcia. -mówi trener Skrok.

Tuż po pierwszym spotkaniu z #VolleyWrocław klub poinformował o kontuzji rozgrywającej Mai Pelczarskiej oraz o nowej zawodniczce, która przyjechała do Radomia na testy.

-Testy się właściwie już kończą. Jesteśmy zainteresowani tą zawodniczką. Jest nam bardzo szybko potrzebna druga rozgrywająca. Przed nami ciężki okres, najbliższe kilka tygodni, bo gramy praktycznie sobota- środa, więc trenowanie bez drugiej siatkarki na tej pozycji jest sporym problemem. Mnie osobiście ta zawodniczka odpowiada. Na dzień dzisiejszy nie wiemy jak długo będzie trwała nieobecność Mai, więc transfer ten będzie do końca sezonu. Musimy mieć siatkarkę, która zagwarantuje nam jakość treningową, a później meczową. – kontynuuje Jacek Skrok.

-Nastawienie przed meczem jest bojowe. Bardzo bym chciała wygrać ten mecz za 3 punkty. Myślę, że pokażemy walkę i determinację i wrócimy do Radomia z punktami. – odpowiada Natalia Skrzypkowska.

Rywalizacja z KSZO będzie ciekawa zapewne dla naszej pani kapitan, która w minionym sezonie reprezentowała barwy ostrowieckiej ekipy. Wcześniej występowała tam również Joanna Kapturska.

-KSZO Ostrowiec to mój były klub, jeden z wielu. Emocje są i dobre i złe, ale myślę, że to akurat nastawia mnie pozytywnie do grania. Nie mam tam nic do udowodnienia, ale postaram się zagrać jak najlepiej. – kończy Natalia.

Mecz drugiej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet już jutro. Punktualnie o 18 zapraszamy Was na nasze kanały komunikacji, gdzie będziecie mogli śledzić wynik meczu.

 

Konferencja prasowa z udziałem trenera Jacka Skroka, kapitan Natalii Skrzypkowskiej i MVP ostatniego meczu Majki Szczepańskiej-Pogody.


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie

 No announcement available or all announcement expired.
0